Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
Oddzielna maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu o długości 6 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 3200 mm |
Schneider Switch Siatka wzmacniająca do budowy mostów
| Nazwa produktu: | Zakład zgrzewania siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Średnica drutu 3-6 mm Szerokość siatki 2,5 m Spawarka z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki drucianej |
|---|---|
| przestrzeń przewodów linii: | 50-250 mm |
| Przestrzeń drutu krzyżowego: | 50–300 mm |
CE 2500mm Pre Cut 6mm Maszyna do produkcji siatki z kurczaka
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 2500 mm |
Średnica drutu 3-6 mm Silnik główny 7,5 kW Spawarka z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Spawana zgrzewarka do siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Maszyna do produkcji siatki diamentowej o mocy 3,8 kW, w pełni automatyczna maszyna do ogrodzenia z ogniwami łańcuchowymi
| Nazwa produktu: | Maszyna do produkcji pojedynczej siatki diamentowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 1,3-4,0 mm |
| Szerokość oczek: | 3000 mm |
Servo Motor 1.5T 3000mm Spawana maszyna z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 4-9mm |
| Szerokość oczek: | 3000 mm |
75 Times Servo Motor High End 220V Fence Panel Machine
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Tyrystorowa synchroniczna siatka zbrojeniowa 2,3 m o średnicy 150 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Maszyna do paneli ogrodzeniowych z cylindrem powietrznym
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Max. Maks. 2500mm 2500mm |

