Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ automatic wire mesh welding machine plc ] mecz 269 produkty.
100-krotna pneumatyczna spawarka z siatką 12 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-8 mm lub 5-12 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Chłodzenie wodą 8mm półautomatyczna spawarka, zgrzewarka punktowa z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | spawarka do krat stalowych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, uruchamiania i szkolenia |
| Stosowanie: | spawanie krat stalowych |
Pojemność transformatora 160KVA Szerokość 2,5 m Zgrzewarka punktowa z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania punktowego siatki drucianej |
|---|---|
| Rozmiar dziury: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Szerokość siatki: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
Spawarka z siatką 20 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Welding Transformer 160kva Panasonic Plc Mesh Panel Welding Machine
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki drucianej |
|---|---|
| Grubość drutu stalowego: | 3-6 mm |
| przestrzeń przewodów linii: | 50-200 mm |
PLC Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych do betonu Średnica pręta zbrojeniowego 12 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do paneli z siatki wzmacniającej beton |
|---|---|
| Średnica drutu: | 5-12mm |
| Waga: | 10T |
Prison Guard CE 76,2x12,7mm Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 3200 mm |
Ekran dotykowy 65 razy 1,5 tony Maszyna do spawania prętów zbrojeniowych 11 kW
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Grubość zbrojenia: | 3,0-8,0 mm |
| Szerokość oczek: | 1000-3000 mm |
Szerokość 4 stopy Spawarka z siatki drucianej Servo Motor Pull Electric
| Nazwa produktu: | Spawana siatka druciana |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 2 lata |
Maszyna spawalnicza ze stali żebrowanej 1000 mm 2,4 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Grubość zbrojenia: | 3,0-8,0 mm |
| Szerokość oczek: | 1000-2500 mm |

