Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 2500mm wire fence machine ] mecz 146 produkty.
Serwo silnik wyciągający spawaną maszynę sieciową Plc dla średnicy 3 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Niebiesko-biała maszyna do ogrodzenia z siatki drucianej o mocy 10 kW
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Elektrody 14PCS 3D 3000mm Maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Silicon Servo Motor CE 150mm Maszyna do ogrodzenia użytków zielonych
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| System ściągania siatki: | Poprzez sterowanie silnikiem serwo i cylindrem pneumatycznym |
| Teoria spawania: | Zgrzewanie oporowe |
Linia do automatycznego podawania drutu o długości 60 m Spawarka do drutu Road Gi
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Szerokość oczek: | 1200 mm, 1500 mm, 2000 mm, 2500 mm |
| Średnica przewodu: | 2,5-6,0 mm |
Średnica 3-6mm Otwór 50-200mm Siatka druciana
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| Szerokość siatki ogrodzeniowej: | 2500mm |
GWC-2500B Servo Motor 3m Maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Prędkość spawania: | 40-60 razy / minutę |
Maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu GWC 2500B
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Podanie: | Stosowany w kolejnictwie, autostradach, lotniskach, ochronie portów. |
| Szerokość oczek: | 2500 mm (standardowa szerokość oczek) |
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej 2500 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie wyprostuj i wstępnie pokrój włóż do urządzenia koszącego |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępne prostowanie i wstępne cięcie automatycznego posuwu za pomocą silnika krokowego |
Oddzielna maszyna do produkcji ogrodzeń z drutu o długości 6 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Maks. 3200 mm |

