Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ fence mesh welding machine precise control ] mecz 59 produkty.
Maszyna do produkcji klatki z drutu 125KVA
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Cross Wire Hopper Load 5,5kW Spawana maszyna z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Niskoszumowa spawana siatka druciana CE 1500 mm 1,5 kW
| Nazwa produktu: | spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Rodzaj siatki: | Rolling Mesh |
| Rozmiar dziury: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
Konstrukcja ściany 2,4 m 2,2 kW Wzmocniona maszyna siatkowa, Maszyna do ogrodzenia z drutu kolczastego
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Szerokość siatki spawalniczej: | 1200 mm |
| Rozmiar oczek: | Od 50 * 50 mm do 200 * 200 mm |
Naprawiono siatkę ogrodzeniową z serwosilnikiem węzłowym Przestrzeń drutu 75 mm
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do robienia ogrodzeń węzłowych |
|---|---|
| Rodzaj: | Całkowicie automatyczny |
| Funkcjonować: | Stabilny |
Średnica drutu 3-6 mm Szerokość siatki 2,5 m Spawarka z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki drucianej |
|---|---|
| przestrzeń przewodów linii: | 50-250 mm |
| Przestrzeń drutu krzyżowego: | 50–300 mm |
CE Fixed Knot Deer Fence Machine Wire Size 2-2,8 mm Servo Motor 7,5 kW
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do ogrodzenia jelenia węzłowego |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Całkowicie automatyczny |
Rozmiar drutu 2,6 mm Deer Fixed Knot Fence Machine Wytrzymałość na rozciąganie 850n
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do ogrodzenia jelenia węzłowego |
|---|---|
| Waga: | 7770 kg |
| Prędkość: | 30 rzędów/min |
Plc Fixed Knot Maszyna do ogrodzenia użytków zielonych Szerokość siatki do ochrony zwierząt 2440 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do ogrodzenia użytków zielonych o stałym węźle |
|---|---|
| Waga: | 8000 kg |
| Rodzaj: | W pełni automatyczna maszyna do ogrodzenia użytków zielonych ze stałym węzłem |

