Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ fence mesh welding machine precise control ] mecz 59 produkty.
Ekran dotykowy CNC 7,5KW Mesh Panel spawalniczy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-8 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Prędkość 65 t / min Maszyny do spawania siatką ogrodzeniową autostrady 5,5 kW
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Szerokość stali 1200 mm Ekran dotykowy Maszyna do produkcji siatki spawanej Główny silnik 4,0 kW
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki stalowej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Rozmiar prętów zbrojeniowych 4-8 mm Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych System chłodzenia wodą
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Stosowanie: | spawanie siatki stalowej, |
| Prędkość spawania: | 40-70 razy/min |
Maszyna do maszynowania zestawów stalowych 50-200 mm
| Szybkość spawania: | Wysoka prędkość |
|---|---|
| Rodzaj: | Maszyny do spawania siatek drucianych |
| Moc spawania: | Wysoka moc |
Ogrodzenie Rolka drutu o średnicy 3 mm Maszyna do produkcji siatki spawanej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5-6mm |
| Szerokość siatki: | 2m |
100-krotna pneumatyczna spawarka z siatką 12 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-8 mm lub 5-12 mm |
| Szerokość oczek: | 2500 mm |
Rozmiar otworu 10 * 10 cm Konstrukcja Maszyna do produkcji siatki spawanej 3-6 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki rolkowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| System sterowania: | Przez PLC i ekran dotykowy |
220V ISO 9001 Pre Cut 0.9m Maszyna do produkcji siatki spawalniczej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 4-8 mm |
| Orzecznictwo: | CE,ISO9001 |
Welding Transformer 160kva Panasonic Plc Mesh Panel Welding Machine
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki drucianej |
|---|---|
| Grubość drutu stalowego: | 3-6 mm |
| przestrzeń przewodów linii: | 50-200 mm |

