Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ fence mesh welding machine precise control ] mecz 59 produkty.
Automatyczna spawarka siatkowa 200 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Automatyczna spawarka do prętów stalowych o średnicy 12 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Długość 3m Maszyna do zgrzewania siatki stalowej z drutu poprzecznego Obciążenie leja 1 tona
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie prostować i wstępnie przycinać |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępnie prostować i wstępnie przycinać |
Niskonapięciowa spawarka ze stali nierdzewnej o grubości 2,6 mm
| Nazwa produktu: | spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Rodzaj siatki: | Rolling Mesh |
| Rozmiar dziury: | 12,5 * 12,5 mm - 75 * 75 mm |
3000mm Air Cylinder 160KVA Maszyna do produkcji ogrodzeń, automatyczna maszyna do zgrzewania siatki
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Przełącznik Schneidera 60 sztuk 70 razy maszyny do spawania siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Wielkość otworu 50*200 mm Maszyna spawania sieci kolejowej Servo Motor Pull
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Automatyczne maszyny do spawania siatki drucianej 300 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie wyprostuj i wstępnie pokrój włóż do urządzenia koszącego |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępne prostowanie i wstępne cięcie automatycznego posuwu za pomocą silnika krokowego |
Sprężynowa zgrzewarka zbrojeniowa Mitsubishi 12m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5,0-9,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2500 mm |
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej 2500 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Typ przewodu linii: | Wstępnie wyprostuj i wstępnie pokrój włóż do urządzenia koszącego |
| Rodzaj drutu krzyżowego: | Wstępne prostowanie i wstępne cięcie automatycznego posuwu za pomocą silnika krokowego |

