Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ fence mesh welding machine precise control ] mecz 59 produkty.
Długość 25m Spawana sieć drutowa Maszyna otwór rozmiar 100 * 100mm Do budowy dachu
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3,0-5,0 mm |
| Szybkość spawania: | 70-85 godzin/min |
PLC Mitsubishi 1200mm Stalowa zgrzewarka do krat
| Nazwa produktu: | spawarka do krat stalowych |
|---|---|
| Zakres poprzeczek: | 5 * 5-8 * 8 mm |
| Szerokość kraty: | max 1200mm |
Prędkość 120 razy / min Spawana maszyna sieci drutowej do szerokości 5 stóp sieci hodowlanej
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| Szerokość siatki: | Maks. 1,2-2,5 m |
Otwór zasilający 50 * 50 mm Stalowa cewka z siatki drucianej Maszyna do produkcji linii Automatycznie
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji siatki drucianej cewki |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Siemens PLC Servo Motor 3-6 mm Maszyna do paneli z siatki drucianej 7,5 kW w pełni automatyczna
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Maszyna do paneli ogrodzeniowych z cylindrem powietrznym
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Max. Maks. 2500mm 2500mm |
Wysoka wytrzymałość na rozciąganie Stały węzeł 200 m Maszyna do ogrodzenia bydła
| Nazwa produktu: | naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów |
|---|---|
| moc: | 7,5 kW |
| Prędkość: | 21600 rzędów / dzień |
Dokładna spawana siatka druciana o mocy 160 kVA 7,5 kW 3000 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Szerokość oczek: | Max. Maks. 3000mm 3000mm |
Elektryczna autostrada BRC Precyzyjna wzmocniona maszyna siatkowa
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
| Napięcie: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Maszyna do produkcji ogrodzeń z siatki drucianej o grubości 5 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Metoda rysowania siatki: | Siatka do rysowania mechanicznego |
| Szerokość oczek: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |

