Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ fence mesh welding machine precise control ] mecz 59 produkty.
Prędkość 100 razy Spawarki z siatki drucianej Silnik 4,0 kW w rolce
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do zgrzewania siatek rolkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 0,45-2,6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Autostrada 12mm szerokość siatki 3m siatka wzmacniająca spawarka pneumatyczna
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Cross Wire Space 50-200mm Automatyczna spawarka z drutu 415V 440V
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna spawarka do siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Ekran dotykowy GWC 2500D 15KW Maszyna do spawania siatki zbrojeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| transformator spawalniczy: | 200KVA (chłodzenie wodne) |
| Spawanie materiału elektrod miedzianych: | Chromowo-cyrkonowa miedź |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m, automatyczna spawarka do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Rysunek mechaniczny 3 mm 5,5 kW Maszyna do spawania siatki rolkowej
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek rolkowych |
|---|---|
| Metoda rysowania siatki: | Siatka do rysowania mechanicznego |
| Szerokość oczek: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |
Zgrzewarka do siatki drucianej o średnicy 3-6 mm
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Średnica drutu: | 3-6mm |
Maszyna do spawania siatki 2500D 5mm 65 razy
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 5,0-9,0 mm |
| Szerokość siatki spawalniczej: | 2500 mm |
Wzmocniona siatka spawalnicza 50 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli siatkowych |
|---|---|
| Grubość pręta stalowego: | 4,0-9,0 mm |
| Typ maszyny: | Mechaniczny |

