Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
Szerokość siatki 2m Długość 6m Zgrzewarka do siatki stalowej Sterowanie PLC
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatek stalowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Waga: | 4500 kg |
Servo Motor Pull Mesh Cnc Spawana spawarka siatkowa o grubości 6,0 mm
| Nazwa produktu: | Spawana spawarka z siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| przestrzeń przewodów linii: | 50-250 mm |
| Przestrzeń drutu krzyżowego: | 50–300 mm |
Siatka budowlana Przestrzeń druciana 50-200 mm Spawarka z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Grubość żelaznej płyty: | 25mm |
| Materiał elektrody spawalniczej: | CuCrZr |
Prędkość 65 t / min Maszyny do spawania siatką ogrodzeniową autostrady 5,5 kW
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Rozmiar otworu 150 * 150 mm Zgrzewarka do siatki drucianej Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie pocięte |
Średnica 3-6mm Szerokość 2000mm Maszyna do produkcji siatki drucianej 200KVA
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| Szerokość siatki: | 2m |
Długość oczek 6 m Obróć spawarkę do siatki ogrodzeniowej Duża prędkość
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
| Szerokość siatki: | 2m |
Otwór zasilający 50 * 50 mm Stalowa cewka z siatki drucianej Maszyna do produkcji linii Automatycznie
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji siatki drucianej cewki |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Cross Wire Space 50-200mm Automatyczna spawarka z drutu 415V 440V
| Nazwa produktu: | W pełni automatyczna spawarka do siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |
Siemens PLC Servo Motor 3-6 mm Maszyna do paneli z siatki drucianej 7,5 kW w pełni automatyczna
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, Wsparcie techniczne wideo, Konserwacja i naprawa |
| Średnica przewodu: | 3-6mm |

