Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
Rozmiar otworu 200 * 50 mm Zgrzewarka do siatki drucianej 380 woltów 50 Hz
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatek stalowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Waga: | 6500 kg |
CE 4,0-8,0 mm Zgrzewarka do paneli z siatki drucianej Precyzyjna kontrola 415 woltów
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE |
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |
Pojemność transformatora 160KVA Szerokość 2,5 m Zgrzewarka punktowa z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania punktowego siatki drucianej |
|---|---|
| Rozmiar dziury: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Szerokość siatki: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
Maszyna z siatką spawaną z siatki drucianej o grubości 30 mm 7-9 kW / h Wysoka wydajność
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna do spawania paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Rozmiar dziury: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Szerokość siatki: | 1000mm.1200mm,1500mm,2000mm,2500mm |
Maszyna do spawania siatki drukowej drogowej serwo silnikowa do szerokości 2,5 m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6,0 mm |
| Szerokość siatki: | 2,5 mln |
30 mm Żelazna płytka Siemens Plc Mesh Maszyna spawalnicza Otwór Rozmiar 100 * 100mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| napięcie: | 220 V/380 V/415 V/440 V |
Wielkość otworu 150x150mm Maszyna do spawania sieci drutowej Prędkość konwertera
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Kolor: | Można je dostosować |
PLC spawana maszyna sieci drutowej dla wysokości 2,5m Brc ogrodzenie łąkowe
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania sieci drutowej BRC |
|---|---|
| Wzdłużne podanie drutu: | Drut cewki |
| Podawanie typu przewodów krzyżowych: | Wstępnie pocięte |
Transformator 160kva Maszyna do spawania siatki drukowej o wymiarze 3 mm dla otworów 50 * 50 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka siatkowa w rolce |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| napięcie: | 380 V/440 V/415 V/220 V |
2.5-6mm Maszyny do spawania siatki drukowej Wysoka precyzja
| Jakość spawania: | Wysoka jakość |
|---|---|
| Automatyzacja spawania: | Wysoka automatyzacja |
| Koszt spawania: | Niska cena |

