Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
Maszyna do tworzenia siatki drukowej o szerokości siatki 2,4 m Rozmiar otworu 100 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do produkcji drutu Conforce |
|---|---|
| Szerokość siatki: | 2400 mm |
| Rodzaj drutu liniowego: | Podawanie drutu cewki |
Długość cięcia 6m Wyrównywanie i cięcie maszyny rozmiar 5-8mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do wyprostowania i cięcia drutu stalowego |
|---|---|
| Szybkość prostowania: | 35M/min |
| Moc silnika: | 5,5 kW |
Wielkość siatki 150 mm Pionowa cewka drutu twardniejąca Conforce Wire Machine
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |
| Szerokość siatki: | Maks. 1,2-2,5 m |
PLC Wire Mesh Welder szerokość siatki 2,1 m
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| Szerokość siatki: | Maks. 1,2-2,5 m |
Wielkość otworu 1/2 cali spawana maszyna sieci drutowej kurczaka klatka sieci elektryczna
| Nazwa produktu: | Elektryczna spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 0,45-2,6 mm |
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
Wysokość rolki 2,4 m Spawana siatka druciana Wydajność 300 rolek dziennie
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, wsparcie techniczne wideo, instalacja w terenie |
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
Plc Tkanie bydła Naprawiono drut ogrodzeniowy Linia drutu Przestrzeń 3 cale
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do tkania ogrodzeń dla bydła z węzłami |
|---|---|
| Przestrzeń drutu linii: | 3 cale |
| Zachowaj przestrzeń na przewody: | 3 cale 6 cali 9 cali 12 cali |
Naprawiono prędkość splotu węzłowego ogrodzenia użytków zielonych 25 razy na minutę
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do tkania ogrodzeń na użytkach zielonych z węzłem |
|---|---|
| Waga: | 8000 kg |
| Rodzaj: | całkowicie automatyczny |
Długość siatki 200m Naprawiono rozmiar otworu maszyny do ogrodzeń bydła węzłowego 3 cale
| Nazwa produktu: | Naprawiono maszynę do ogrodzeń dla bydła typu Knot |
|---|---|
| Rodzaj: | całkowicie automatyczny |
| Szerokość siatki: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Drut 8mm Silnik 11kW Zgrzewarka do siatki zbrojeniowej Sterowana PLC
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 4,0-8,0 mm |
| Szerokość siatki: | 2500 mm |

