Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
Rozmiar otworu 1/4 cala Spawana siatka druciana Główny silnik 4,0 kW Elektryczny
| Nazwa produktu: | Spawana siatka druciana |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 0,45-2,6 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
Q195 Q235 PLC Maszyna do ciągnienia drutu stalowego walcowanego na zimno
| Nazwa produktu: | Ciągarka do drutu stalowego |
|---|---|
| Technologia sterowania: | Zmienna częstotliwość |
| średnica drutu wlotowego: | 14mm |
Silnik 110 kW Prędkość 120 m / min Maszyna do ciągnienia drutu metalowego Duża prędkość
| Nazwa produktu: | Maszyna do ciągnienia drutu stalowego walcowanego na zimno |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380/415/440/220 |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Forma drutu linii: | Automatyczny posuw nawijania drutu |
| CROSS WIRE: | Wstępnie wyprostować i wstępnie przyciąć |
Maszyna do zgrzewania siatki o długości 2,5 m, automatyczna spawarka do siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Ogrodzenie budynku Rozmiar otworu 50x200mm Zgrzewarka panelowa z siatki drucianej CNC
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie proste i wstępnie przycięte |
Servo Motor Pull Mesh Hopper Construction Mesh Spawarka Załaduj 1T
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatek budowlanych |
|---|---|
| Stosowanie: | Spawanie siatek ogrodzeniowych |
| Waga: | 4,5 T |
Maszyna do spawania siatki konstrukcyjnej CE Servo 6mm
| Nazwa produktu: | Konstrukcja spawana siatkowa spawarka |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3,0-6,0 mm |
| Napięcie: | 380 V / 440 V / 415 V / 220 V. |
Maszyna do spawania paneli z siatki drucianej Otwór 50mm Szerokość 2m
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Rodzaj drutu podłużnego: | Podawanie drutu cewki |
| Typ drutu krzyżowego: | Wstępnie proste i wstępnie przycięte |
Zgrzewarka do siatki drucianej o średnicy 3-6 mm
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek drucianych |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Średnica drutu: | 3-6mm |

