Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 440v wire mesh spot welding machine ] mecz 37 produkty.
Prędkość 120 razy / min Spawana maszyna sieci drutowej do szerokości 5 stóp sieci hodowlanej
| Nazwa produktu: | Spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Szybkość spawania: | 60-120 razy na minutę |
| Szerokość siatki: | Maks. 1,2-2,5 m |
Długość 600mm Średnica 2,5mm Plc Automatyczna spawarka z siatki drucianej
| Nazwa produktu: | Linia do produkcji spawanych paneli z siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,5 mm-4 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Autostrada 12mm szerokość siatki 3m siatka wzmacniająca spawarka pneumatyczna
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki wzmacniającej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
75 Times Servo Motor High End 220V Fence Panel Machine
| Nazwa produktu: | spawarka do siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Schneider Switch Siatka wzmacniająca do budowy mostów
| Nazwa produktu: | Zakład zgrzewania siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Średnica 1,5 mm Klatka królika Cnc Maszyna do produkcji siatki spawalniczej
| Nazwa produktu: | spawana maszyna z siatki drucianej |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 2 lata |
Maszyna do produkcji klatki z drutu 125KVA
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatką |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 3-6 mm |
| Orzecznictwo: | CE |

