Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ 440v wire mesh spot welding machine ] mecz 37 produkty.
Elastyczna maszyna do zgrzewania siatki zbrojeniowej 380V na zimno
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Rozmiar oczek: | 100 * 100 mm-300 mm * 300 mm (regulowany) |
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, uruchamiania i szkolenia |
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej One Worker SCR 100 mm
| Nazwa produktu: | zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Rozmiar oczek: | 100 * 100 mm-300 mm * 300 mm (regulowany) |
| Średnica przewodu: | 5-12 mm |
Servo Motor Pull Wzmacniająca siatka spawalnicza Cnc Steel Bar
| Nazwa produktu: | Wzmacniająca spawarka z prętów stalowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Szerokość siatki: | 2500mm |
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej Brick Force Średnica 1,5-3,0 mm Przestrzeń osnowy 75 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatki ceglanej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 1,5-3,0 mm |
| Przestrzeń drutu osnowy: | 75mm, 115mm, 165mm |
Automat do spawania siatki drucianej 2,0 mm Dia Ce
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatki drucianej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2,0-3,0 mm |
| Orzecznictwo: | CE |
Długość cewki 20 m Rozmiar 115 mm Zgrzewarka do siatki drucianej Brick Force 4,0 kW Oszczędność energii
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka siatkowa Brick Force |
|---|---|
| Średnica drutu: | 1,6-3,0 mm |
| Rozmiar siatki: | 75mm,115mm,230mm |
Średnica drutu 8 mm Siatka wzmacniająca Silnik krokowy maszyny spawalniczej
| Nazwa produktu: | Maszyna do zgrzewania siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 4-8 mm |
| Napięcie przemysłowe: | 380V / 220V / 415V / 440V |
Szerokość 4 stopy Spawarka z siatki drucianej Servo Motor Pull Electric
| Nazwa produktu: | Spawana siatka druciana |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 2 lata |
Długość 6m Spawarka prętów zbrojeniowych Rozmiar otworu 100*100mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do siatek zbrojeniowych |
|---|---|
| Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: | 5-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |
Automatyczna spawarka do prętów stalowych o średnicy 12 mm
| Nazwa produktu: | Zgrzewarka do prętów stalowych zbrojeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 6-12mm |
| Napięcie: | 380V/220V/415V/440V |

