Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
Serwo silnik wyciągający spawaną maszynę sieciową Plc dla średnicy 3 mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
szerokość 2m spawana maszyna do spawania sieci ogrodzenia dla przestrzeni drutu krzyżowego 50-200mm
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Zapewnione usługi posprzedażowe: | Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą |
| Gwarancja: | 2 lata |
Ochrona kolejowa 50*200mm Automatyczna maszyna zestawu zestawu z spawanymi drutami do ogrodzenia 3D
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Metoda spawania: | Przez zgrzewanie oporowe |
| Szybkość spawania: | 75 razy na minutę |
Transformator 160kva Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Metoda spawania: | Przez zgrzewanie oporowe |
| Szybkość spawania: | 75 razy na minutę |
Niskie zużycie energii spawacz siatki szerokość 2 m Duża prędkość
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| System sterowania: | PLC |
| Materiał: | żelazny drut |
3-6mm Ogrodzenie Strażnik Ogrodzenie Maska spawalnia maszyna Włókna krzyżowe Przestrzeń 50-200mm Plc
| Średnica drutu: | 3-6mm |
|---|---|
| napięcie: | 380V/50HZ/Dostosowane |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Wielkość otworu 50*200 mm Maszyna spawania sieci kolejowej Servo Motor Pull
| Nazwa produktu: | Sprzęt do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Maszyna do spawania siatki sieciowej z linią drutu, o szerokości 2 m
| Nazwa produktu: | Linia produkcyjna do spawania siatek ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 2,5-6 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
Ogrodzenie straży kolejowej Rozmiar 1,8 * 2,2 m Zgrzewarka do paneli ogrodzeniowych 200A
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania paneli ogrodzeniowych |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3,0-6,0 mm |
| Szybkość spawania: | 50-75 razy/min |
5,5 kW Przestrzeń z drutu poprzecznego 50-200 mm Zgrzewarka do siatki ogrodzeniowej Podawanie ręczne
| Nazwa produktu: | Maszyna do spawania siatki ogrodzeniowej |
|---|---|
| Średnica drutu: | 3-6mm |
| Szybkość spawania: | 40-60 razy/minutę |

