Wszystkie produkty
-
Maszyny do zgrzewania siatki drucianej
-
zgrzewarka do siatek zbrojeniowych
-
spawarka do siatek ogrodzeniowych
-
Maszyna do spawania paneli siatkowych
-
naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów
-
Maszyna do zgrzewania siatki konstrukcyjnej
-
Zgrzewarka do siatek rolkowych
-
spawana maszyna z siatki drucianej
-
spawarka do krat stalowych
-
maszyna do drutu kolczastego
-
maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha
-
Ciągarka do drutu stalowego
-
Maszyna do prostowania i cięcia drutu
słowa kluczowe [ ce fully automatic chain link fence machine ] mecz 13 produkty.
Ekran dotykowy 440V CE 2m Maszyna do ogrodzeń trawiastych, maszyna do produkcji ogrodzeń z ogniwami łańcuchowymi
| Nazwa produktu: | naprawiono maszynę do ogrodzenia węzłów |
|---|---|
| Zapewniona obsługa posprzedażna: | Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą |
| Napięcie: | 220v / 380v / 415v / 440v |
Ciągniona na zimno maszyna do produkcji siatki łańcuchowej ISO 9001 380V
| Nazwa produktu: | maszyna do produkcji ogrodzenia z ogniw łańcucha |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 2-4 mm |
| waga: | 1800 kg |
Maszyna do produkcji drutu diamentowego powlekanego PVC
| Nazwa produktu: | Maszyna do produkcji pojedynczej siatki diamentowej |
|---|---|
| Średnica przewodu: | 1,3-4,0 mm |
| Szerokość oczek: | 3000 mm |

